Vintage Radio

Fără evaluări încă

Das Radio mit den grössten Musikhits aller Zeiten. Höre nonstop die Pop-Klassiker der 60er bis in die 90er Jahre, die Musikgeschichte geschrieben haben.

Starea fluxului

Offline
Online acum
Nu
Ultima verificare
Oct 24, 2026, 2:20 AM
Disponibilitate pe 24 de ore
0.00%
Disponibilitate pe 7 zile
0.00%
Disponibilitate pe 30 de zile
0.00%
Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
Nou
Accesări
30
Voturi
1,895
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Vintage Radio?

Vintage Radio transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine Vintage Radio?

Vintage Radio emite din Elveția.

Ce genuri transmite Vintage Radio?

Vintage Radio difuzează Music.

În ce limbă transmite Vintage Radio?

Vintage Radio transmite în limba germană.

Este Vintage Radio disponibil în HLS?

Nu, Vintage Radio folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Vintage Radio?

Poți asculta Vintage Radio live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Este Vintage Radio gratuit la ascultare?

Da. Ascultarea Vintage Radio pe ice Radio FM este 100% gratuită. Nu este necesar niciun abonament sau plată.

Pot salva Vintage Radio la favorite?

Da — înregistrează-te pentru un cont gratuit ice Radio FM și apasă pictograma inimă pentru a salva Vintage Radio la favorite. Favoritele se sincronizează între web și Android.

Vintage Radio funcționează pe telefonul meu sau în maşină?

Vintage Radio funcționează în orice browser modern pe telefoane, tablete și computere. Aplicația Android gratuită acceptă Chromecast și Android Auto pentru ascultare în maşină.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare