Sintoniza Rock

Fără evaluări încă

Sintoniza Rock is a radio station broadcasting from Brazil. Streams in MP3, 128 kbps.

Starea fluxului

Offline
Online acum
Nu
Ultima verificare
Oct 23, 2026, 10:42 PM
Disponibilitate pe 24 de ore
0.00%
Disponibilitate pe 7 zile
0.00%
Disponibilitate pe 30 de zile
7.14%
Timp mediu de răspuns
1183 ms
Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
Nou
Accesări
0
Voturi
0
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Sintoniza Rock?

Sintoniza Rock transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine Sintoniza Rock?

Sintoniza Rock emite din Brazilia.

Este Sintoniza Rock disponibil în HLS?

Nu, Sintoniza Rock folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Sintoniza Rock?

Poți asculta Sintoniza Rock live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Este Sintoniza Rock gratuit la ascultare?

Da. Ascultarea Sintoniza Rock pe ice Radio FM este 100% gratuită. Nu este necesar niciun abonament sau plată.

Pot salva Sintoniza Rock la favorite?

Da — înregistrează-te pentru un cont gratuit ice Radio FM și apasă pictograma inimă pentru a salva Sintoniza Rock la favorite. Favoritele se sincronizează între web și Android.

Sintoniza Rock funcționează pe telefonul meu sau în maşină?

Sintoniza Rock funcționează în orice browser modern pe telefoane, tablete și computere. Aplicația Android gratuită acceptă Chromecast și Android Auto pentru ascultare în maşină.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare