Sertaneja Pop

Sertaneja Pop

Fără evaluări încă

Starea fluxului

Excellent
Online acum
Da
Ultima verificare
Oct 23, 2026, 7:33 PM
Disponibilitate pe 24 de ore
100.00%
Disponibilitate pe 7 zile
100.00%
Disponibilitate pe 30 de zile
92.86%
Timp mediu de răspuns
641 ms
Codec
AAC/AAC+
Rată de biți
96 kbps
Ascultători
0
Evaluare
Nou
Accesări
0
Voturi
0
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Sertaneja Pop?

Sertaneja Pop transmite folosind codecul AAC/AAC+ la 96 kbps.

Din ce țară provine Sertaneja Pop?

Sertaneja Pop emite din Brazilia.

Ce genuri transmite Sertaneja Pop?

Sertaneja Pop difuzează Pop, Country, Sertanejo.

Este Sertaneja Pop disponibil în HLS?

Nu, Sertaneja Pop folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Sertaneja Pop?

Poți asculta Sertaneja Pop live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Este Sertaneja Pop gratuit la ascultare?

Da. Ascultarea Sertaneja Pop pe ice Radio FM este 100% gratuită. Nu este necesar niciun abonament sau plată.

Pot salva Sertaneja Pop la favorite?

Da — înregistrează-te pentru un cont gratuit ice Radio FM și apasă pictograma inimă pentru a salva Sertaneja Pop la favorite. Favoritele se sincronizează între web și Android.

Sertaneja Pop funcționează pe telefonul meu sau în maşină?

Sertaneja Pop funcționează în orice browser modern pe telefoane, tablete și computere. Aplicația Android gratuită acceptă Chromecast și Android Auto pentru ascultare în maşină.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare