Rádio Metropole

Rádio Metropole

Fără evaluări încă

Rádio Metropole is a radio station broadcasting from Brazil. Streams in MP3, 128 kbps.

Starea fluxului

Offline
Online acum
Nu
Ultima verificare
Oct 24, 2026, 5:37 PM
Disponibilitate pe 24 de ore
0.00%
Disponibilitate pe 7 zile
0.00%
Disponibilitate pe 30 de zile
6.67%
Timp mediu de răspuns
153 ms
Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
Nou
Accesări
0
Voturi
55
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Rádio Metropole?

Rádio Metropole transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine Rádio Metropole?

Rádio Metropole emite din Brazilia.

Este Rádio Metropole disponibil în HLS?

Nu, Rádio Metropole folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Rádio Metropole?

Poți asculta Rádio Metropole live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Este Rádio Metropole gratuit la ascultare?

Da. Ascultarea Rádio Metropole pe ice Radio FM este 100% gratuită. Nu este necesar niciun abonament sau plată.

Pot salva Rádio Metropole la favorite?

Da — înregistrează-te pentru un cont gratuit ice Radio FM și apasă pictograma inimă pentru a salva Rádio Metropole la favorite. Favoritele se sincronizează între web și Android.

Rádio Metropole funcționează pe telefonul meu sau în maşină?

Rádio Metropole funcționează în orice browser modern pe telefoane, tablete și computere. Aplicația Android gratuită acceptă Chromecast și Android Auto pentru ascultare în maşină.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare