Rádio Diplomata 105.3 FM

Rádio Diplomata 105.3 FM

Fără evaluări încă

Diplomata 105,3 FM is a radio station broadcasting from Brazil. Streams in AAC, 128 kbps.

Starea fluxului

Offline
Online acum
Nu
Ultima verificare
Oct 21, 2026, 6:14 PM
Disponibilitate pe 24 de ore
0.00%
Disponibilitate pe 7 zile
0.00%
Disponibilitate pe 30 de zile
9.09%
Timp mediu de răspuns
541 ms
Codec
AAC
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
Nou
Accesări
0
Voturi
6
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Rádio Diplomata 105.3 FM?

Rádio Diplomata 105.3 FM transmite folosind codecul AAC la 128 kbps.

Din ce țară provine Rádio Diplomata 105.3 FM?

Rádio Diplomata 105.3 FM emite din Brazilia, Brusque SC.

Este Rádio Diplomata 105.3 FM disponibil în HLS?

Nu, Rádio Diplomata 105.3 FM folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Rádio Diplomata 105.3 FM?

Poți asculta Rádio Diplomata 105.3 FM live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Este Rádio Diplomata 105.3 FM gratuit la ascultare?

Da. Ascultarea Rádio Diplomata 105.3 FM pe ice Radio FM este 100% gratuită. Nu este necesar niciun abonament sau plată.

Pot salva Rádio Diplomata 105.3 FM la favorite?

Da — înregistrează-te pentru un cont gratuit ice Radio FM și apasă pictograma inimă pentru a salva Rádio Diplomata 105.3 FM la favorite. Favoritele se sincronizează între web și Android.

Rádio Diplomata 105.3 FM funcționează pe telefonul meu sau în maşină?

Rádio Diplomata 105.3 FM funcționează în orice browser modern pe telefoane, tablete și computere. Aplicația Android gratuită acceptă Chromecast și Android Auto pentru ascultare în maşină.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare