PlixSend France

PlixSend France

Fără evaluări încă

Starea fluxului

Offline
Online acum
Nu
Ultima verificare
Oct 23, 2026, 9:37 AM
Disponibilitate pe 24 de ore
0.00%
Disponibilitate pe 7 zile
0.00%
Disponibilitate pe 30 de zile
0.00%
Codec
AAC
Rată de biți
64 kbps
Ascultători
0
Evaluare
Nou
Accesări
7
Voturi
0
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește PlixSend France?

PlixSend France transmite folosind codecul AAC la 64 kbps.

Din ce țară provine PlixSend France?

PlixSend France emite din Franța.

Ce genuri transmite PlixSend France?

PlixSend France difuzează Pop, Top 40, Hituri, Top hits, Top charts.

Este PlixSend France disponibil în HLS?

Nu, PlixSend France folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta PlixSend France?

Poți asculta PlixSend France live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Este PlixSend France gratuit la ascultare?

Da. Ascultarea PlixSend France pe ice Radio FM este 100% gratuită. Nu este necesar niciun abonament sau plată.

Pot salva PlixSend France la favorite?

Da — înregistrează-te pentru un cont gratuit ice Radio FM și apasă pictograma inimă pentru a salva PlixSend France la favorite. Favoritele se sincronizează între web și Android.

PlixSend France funcționează pe telefonul meu sau în maşină?

PlixSend France funcționează în orice browser modern pe telefoane, tablete și computere. Aplicația Android gratuită acceptă Chromecast și Android Auto pentru ascultare în maşină.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare