Canção Nova

Fără evaluări încă

Canção Nova is a radio station broadcasting from Brazil. Featuring Canção nova brasil music. Streams in MP3, 96 kbps.

Starea fluxului

Offline
Online acum
Nu
Ultima verificare
Oct 23, 2026, 12:40 PM
Disponibilitate pe 24 de ore
0.00%
Disponibilitate pe 7 zile
0.00%
Disponibilitate pe 30 de zile
0.00%
Codec
MP3
Rată de biți
96 kbps
Ascultători
0
Evaluare
Nou
Accesări
1
Voturi
93
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Canção Nova?

Canção Nova transmite folosind codecul MP3 la 96 kbps.

Din ce țară provine Canção Nova?

Canção Nova emite din Brazilia.

Ce genuri transmite Canção Nova?

Canção Nova difuzează Canção nova brasil.

Este Canção Nova disponibil în HLS?

Nu, Canção Nova folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Canção Nova?

Poți asculta Canção Nova live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Este Canção Nova gratuit la ascultare?

Da. Ascultarea Canção Nova pe ice Radio FM este 100% gratuită. Nu este necesar niciun abonament sau plată.

Pot salva Canção Nova la favorite?

Da — înregistrează-te pentru un cont gratuit ice Radio FM și apasă pictograma inimă pentru a salva Canção Nova la favorite. Favoritele se sincronizează între web și Android.

Canção Nova funcționează pe telefonul meu sau în maşină?

Canção Nova funcționează în orice browser modern pe telefoane, tablete și computere. Aplicația Android gratuită acceptă Chromecast și Android Auto pentru ascultare în maşină.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare