WUMB Blues

WUMB Blues

Fără evaluări încă

WUMB Blues is a radio station broadcasting from Boston MA, United States. Featuring Blues, Folk, Traditional and American music. Broadcasting in English. Streams in MP3, 128 kbps.

Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
9
Voturi
23
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește WUMB Blues?

WUMB Blues transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine WUMB Blues?

WUMB Blues emite din United States, Boston MA.

Ce genuri transmite WUMB Blues?

WUMB Blues difuzează Blues, Folk, Traditional, American.

În ce limbă transmite WUMB Blues?

WUMB Blues transmite în limba English.

Este WUMB Blues disponibil în HLS?

Nu, WUMB Blues folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta WUMB Blues?

Poți asculta WUMB Blues live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is WUMB Blues free to listen to?

Yes. Listening to WUMB Blues on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save WUMB Blues to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save WUMB Blues to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does WUMB Blues work on my phone or car?

WUMB Blues works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare