Szent Korona Rádió

Fără evaluări încă

Szent Korona Rádió is a radio station broadcasting from Budapest, Hungary. Featuring Rock, Metal and Heavy metal music. Broadcasting in hungarian. Streams in MP3, 128 kbps.

Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
1
Voturi
4
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Szent Korona Rádió?

Szent Korona Rádió transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine Szent Korona Rádió?

Szent Korona Rádió emite din Hungary, Budapest.

Ce genuri transmite Szent Korona Rádió?

Szent Korona Rádió difuzează Rock, Metal, Heavy metal.

În ce limbă transmite Szent Korona Rádió?

Szent Korona Rádió transmite în limba Hungarian.

Este Szent Korona Rádió disponibil în HLS?

Nu, Szent Korona Rádió folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Szent Korona Rádió?

Poți asculta Szent Korona Rádió live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Szent Korona Rádió free to listen to?

Yes. Listening to Szent Korona Rádió on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Szent Korona Rádió to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Szent Korona Rádió to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Szent Korona Rádió work on my phone or car?

Szent Korona Rádió works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare