Soul Blues

Fără evaluări încă

Soul Blues is a radio station broadcasting from Russia. Streams in AAC+, 320 kbps.

Codec
AAC+
Rată de biți
320 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
0
Voturi
13

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Soul Blues?

Soul Blues transmite folosind codecul AAC+ la 320 kbps.

Din ce țară provine Soul Blues?

Soul Blues emite din Russia.

Ce genuri transmite Soul Blues?

Soul Blues difuzează Blues.

Este Soul Blues disponibil în HLS?

Nu, Soul Blues folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Soul Blues?

Poți asculta Soul Blues live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Soul Blues free to listen to?

Yes. Listening to Soul Blues on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Soul Blues to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Soul Blues to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Soul Blues work on my phone or car?

Soul Blues works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare