RMF 70s

RMF 70s

Fără evaluări încă

RMF 70s is a radio station broadcasting from Poland. Broadcasting in Polish. Streams in AAC+, 64 kbps.

Codec
AAC+
Rată de biți
64 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
4
Voturi
897
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește RMF 70s?

RMF 70s transmite folosind codecul AAC+ la 64 kbps.

Din ce țară provine RMF 70s?

RMF 70s emite din Poland.

În ce limbă transmite RMF 70s?

RMF 70s transmite în limba Polish.

Este RMF 70s disponibil în HLS?

Nu, RMF 70s folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta RMF 70s?

Poți asculta RMF 70s live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is RMF 70s free to listen to?

Yes. Listening to RMF 70s on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save RMF 70s to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save RMF 70s to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does RMF 70s work on my phone or car?

RMF 70s works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare