RFM JAZZY

RFM JAZZY

Fără evaluări încă

RFM JAZZY is a radio station broadcasting from Portugal. Featuring Jazz and Smooth jazz music. Broadcasting in Portuguese. Streams in AAC+, 64 kbps.

Codec
AAC+
Rată de biți
64 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
2
Voturi
33

Întrebări frecvente

Ce codec folosește RFM JAZZY?

RFM JAZZY transmite folosind codecul AAC+ la 64 kbps.

Din ce țară provine RFM JAZZY?

RFM JAZZY emite din Portugal.

Ce genuri transmite RFM JAZZY?

RFM JAZZY difuzează Jazz, Smooth jazz.

În ce limbă transmite RFM JAZZY?

RFM JAZZY transmite în limba Portuguese.

Este RFM JAZZY disponibil în HLS?

Nu, RFM JAZZY folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta RFM JAZZY?

Poți asculta RFM JAZZY live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is RFM JAZZY free to listen to?

Yes. Listening to RFM JAZZY on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save RFM JAZZY to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save RFM JAZZY to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does RFM JAZZY work on my phone or car?

RFM JAZZY works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare