Radio Sarajevo 90.2

Radio Sarajevo 90.2

Fără evaluări încă
Codec
MP3
Rată de biți
192 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
9
Voturi
3
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Radio Sarajevo 90.2?

Radio Sarajevo 90.2 transmite folosind codecul MP3 la 192 kbps.

Din ce țară provine Radio Sarajevo 90.2?

Radio Sarajevo 90.2 emite din Bosnia And Herzegovina.

Ce genuri transmite Radio Sarajevo 90.2?

Radio Sarajevo 90.2 difuzează Pop, Rock.

În ce limbă transmite Radio Sarajevo 90.2?

Radio Sarajevo 90.2 transmite în limba Bosnian.

Este Radio Sarajevo 90.2 disponibil în HLS?

Nu, Radio Sarajevo 90.2 folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Radio Sarajevo 90.2?

Poți asculta Radio Sarajevo 90.2 live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Radio Sarajevo 90.2 free to listen to?

Yes. Listening to Radio Sarajevo 90.2 on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Radio Sarajevo 90.2 to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Radio Sarajevo 90.2 to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Radio Sarajevo 90.2 work on my phone or car?

Radio Sarajevo 90.2 works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare