Radio Rosak

Fără evaluări încă

Radio Rosak is a radio station broadcasting from Malaysia. Featuring Jazz, Pop dance and Alternative rock music. Broadcasting in malay. Streams in AAC+, 48 kbps.

Codec
AAC+
Rată de biți
48 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
6
Voturi
968

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Radio Rosak?

Radio Rosak transmite folosind codecul AAC+ la 48 kbps.

Din ce țară provine Radio Rosak?

Radio Rosak emite din Malaysia.

Ce genuri transmite Radio Rosak?

Radio Rosak difuzează Jazz, Pop dance, Alternative rock.

În ce limbă transmite Radio Rosak?

Radio Rosak transmite în limba Malay.

Este Radio Rosak disponibil în HLS?

Nu, Radio Rosak folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Radio Rosak?

Poți asculta Radio Rosak live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Radio Rosak free to listen to?

Yes. Listening to Radio Rosak on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Radio Rosak to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Radio Rosak to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Radio Rosak work on my phone or car?

Radio Rosak works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare