Radio_Café_Italia

Fără evaluări încă

Radio_Café_Italia is a radio station broadcasting from Padova. Featuring Chillout, Music, Radio, Italy and Streaming music. Broadcasting in Italian. Streams in AAC+, 128 kbps.

Codec
AAC+
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
0
Voturi
0

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Radio_Café_Italia?

Radio_Café_Italia transmite folosind codecul AAC+ la 128 kbps.

Ce genuri transmite Radio_Café_Italia?

Radio_Café_Italia difuzează Chillout, Music, Radio, Italy, Streaming, Good.

În ce limbă transmite Radio_Café_Italia?

Radio_Café_Italia transmite în limba Italian.

Este Radio_Café_Italia disponibil în HLS?

Nu, Radio_Café_Italia folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Radio_Café_Italia?

Poți asculta Radio_Café_Italia live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Radio_Café_Italia free to listen to?

Yes. Listening to Radio_Café_Italia on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Radio_Café_Italia to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Radio_Café_Italia to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Radio_Café_Italia work on my phone or car?

Radio_Café_Italia works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare