R101 Katy Perry

Fără evaluări încă

R101 Katy Perry is a radio station broadcasting from Lombardia, Italy. Featuring Pop and Mediaset music. Broadcasting in Italian. Streams in MP3, 128 kbps.

Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
1
Voturi
94
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește R101 Katy Perry?

R101 Katy Perry transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine R101 Katy Perry?

R101 Katy Perry emite din Italy, Lombardia.

Ce genuri transmite R101 Katy Perry?

R101 Katy Perry difuzează Pop, Mediaset.

În ce limbă transmite R101 Katy Perry?

R101 Katy Perry transmite în limba Italian.

Este R101 Katy Perry disponibil în HLS?

Nu, R101 Katy Perry folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta R101 Katy Perry?

Poți asculta R101 Katy Perry live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is R101 Katy Perry free to listen to?

Yes. Listening to R101 Katy Perry on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save R101 Katy Perry to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save R101 Katy Perry to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does R101 Katy Perry work on my phone or car?

R101 Katy Perry works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare