Pepper 96.6

Fără evaluări încă

Pepper 96.6 is a radio station broadcasting from Greece. Featuring Easy listening and Smooth music. Broadcasting in Greek. Streams in MP3, 192 kbps.

Codec
MP3
Rată de biți
192 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
7
Voturi
1,145
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Pepper 96.6?

Pepper 96.6 transmite folosind codecul MP3 la 192 kbps.

Din ce țară provine Pepper 96.6?

Pepper 96.6 emite din Greece.

Ce genuri transmite Pepper 96.6?

Pepper 96.6 difuzează Easy listening, Smooth.

În ce limbă transmite Pepper 96.6?

Pepper 96.6 transmite în limba Greek.

Este Pepper 96.6 disponibil în HLS?

Nu, Pepper 96.6 folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Pepper 96.6?

Poți asculta Pepper 96.6 live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Pepper 96.6 free to listen to?

Yes. Listening to Pepper 96.6 on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Pepper 96.6 to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Pepper 96.6 to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Pepper 96.6 work on my phone or car?

Pepper 96.6 works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare