Nostalgie Russia

Fără evaluări încă

Слушать радио онлайн. Только лучшие мировые супер хиты! 🎧 - kbps

Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
7
Voturi
347
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Nostalgie Russia?

Nostalgie Russia transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine Nostalgie Russia?

Nostalgie Russia emite din Russia.

Ce genuri transmite Nostalgie Russia?

Nostalgie Russia difuzează Pop rock.

În ce limbă transmite Nostalgie Russia?

Nostalgie Russia transmite în limba Russian.

Este Nostalgie Russia disponibil în HLS?

Nu, Nostalgie Russia folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Nostalgie Russia?

Poți asculta Nostalgie Russia live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Nostalgie Russia free to listen to?

Yes. Listening to Nostalgie Russia on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Nostalgie Russia to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Nostalgie Russia to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Nostalgie Russia work on my phone or car?

Nostalgie Russia works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare