NIA Pacifique

NIA Pacifique

Fără evaluări încă

NIA Pacifique is a radio station broadcasting from France. Streams in AAC, 128 kbps.

Codec
AAC
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
0
Voturi
0
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește NIA Pacifique?

NIA Pacifique transmite folosind codecul AAC la 128 kbps.

Din ce țară provine NIA Pacifique?

NIA Pacifique emite din France.

Este NIA Pacifique disponibil în HLS?

Nu, NIA Pacifique folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta NIA Pacifique?

Poți asculta NIA Pacifique live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is NIA Pacifique free to listen to?

Yes. Listening to NIA Pacifique on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save NIA Pacifique to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save NIA Pacifique to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does NIA Pacifique work on my phone or car?

NIA Pacifique works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare