Kan Bet

Kan Bet

Fără evaluări încă

Kan Bet is a radio station broadcasting from Israel. Featuring News music. Broadcasting in hebrew. Streams in MP3, 128 kbps.

Codec
MP3
Rată de biți
128 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
22
Voturi
203
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Kan Bet ?

Kan Bet transmite folosind codecul MP3 la 128 kbps.

Din ce țară provine Kan Bet ?

Kan Bet emite din Israel.

Ce genuri transmite Kan Bet ?

Kan Bet difuzează News.

În ce limbă transmite Kan Bet ?

Kan Bet transmite în limba Hebrew.

Este Kan Bet disponibil în HLS?

Nu, Kan Bet folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Kan Bet ?

Poți asculta Kan Bet live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Kan Bet free to listen to?

Yes. Listening to Kan Bet on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Kan Bet to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Kan Bet to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Kan Bet work on my phone or car?

Kan Bet works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare