DR P4 Midt-Vest (AAC)

DR P4 Midt-Vest (AAC)

Fără evaluări încă

Hør P4 København live eller genhør programmer fra P4 København. Find alle P4-programmer – stream eller download som podcast. Lyt med her

Codec
AAC
Rată de biți
324 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
6
Voturi
36
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește DR P4 Midt-Vest (AAC)?

DR P4 Midt-Vest (AAC) transmite folosind codecul AAC la 324 kbps.

Din ce țară provine DR P4 Midt-Vest (AAC)?

DR P4 Midt-Vest (AAC) emite din Denmark.

Ce genuri transmite DR P4 Midt-Vest (AAC)?

DR P4 Midt-Vest (AAC) difuzează Regional radio.

În ce limbă transmite DR P4 Midt-Vest (AAC)?

DR P4 Midt-Vest (AAC) transmite în limba Danish.

Este DR P4 Midt-Vest (AAC) disponibil în HLS?

Da, DR P4 Midt-Vest (AAC) acceptă streaming HLS pentru o compatibilitate extinsă cu dispozitivele.

Cum pot asculta DR P4 Midt-Vest (AAC)?

Poți asculta DR P4 Midt-Vest (AAC) live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is DR P4 Midt-Vest (AAC) free to listen to?

Yes. Listening to DR P4 Midt-Vest (AAC) on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save DR P4 Midt-Vest (AAC) to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save DR P4 Midt-Vest (AAC) to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does DR P4 Midt-Vest (AAC) work on my phone or car?

DR P4 Midt-Vest (AAC) works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare