Cidade FM Cabo Verde

Cidade FM Cabo Verde

Fără evaluări încă
Codec
AAC
Rată de biți
64 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
8
Voturi
18
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Cidade FM Cabo Verde?

Cidade FM Cabo Verde transmite folosind codecul AAC la 64 kbps.

Din ce țară provine Cidade FM Cabo Verde?

Cidade FM Cabo Verde emite din Cabo Verde.

Este Cidade FM Cabo Verde disponibil în HLS?

Nu, Cidade FM Cabo Verde folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Cidade FM Cabo Verde?

Poți asculta Cidade FM Cabo Verde live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Cidade FM Cabo Verde free to listen to?

Yes. Listening to Cidade FM Cabo Verde on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Cidade FM Cabo Verde to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Cidade FM Cabo Verde to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Cidade FM Cabo Verde work on my phone or car?

Cidade FM Cabo Verde works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare