Bylgjan 98.9 Reykjavik

Fără evaluări încă

BYLGJAN er elsta einkarekna útvarpsstöð á Íslandi. Á heimasíðu Bylgjunnar getur þú hlustað á beina útsendingu, tekið þátt í leikjum, skoðað topplista Bylgjunnar og fundið upptökur af frábærum þáttum í gegnum tíðina.

Codec
AAC+
Rată de biți
130 kbps
Ascultători
0
Evaluare
New
Accesări
7
Voturi
598
Site web

Întrebări frecvente

Ce codec folosește Bylgjan 98.9 Reykjavik?

Bylgjan 98.9 Reykjavik transmite folosind codecul AAC+ la 130 kbps.

Din ce țară provine Bylgjan 98.9 Reykjavik?

Bylgjan 98.9 Reykjavik emite din Iceland.

Ce genuri transmite Bylgjan 98.9 Reykjavik?

Bylgjan 98.9 Reykjavik difuzează News, Talk, Music, Local music, Sport, Reykjavik.

În ce limbă transmite Bylgjan 98.9 Reykjavik?

Bylgjan 98.9 Reykjavik transmite în limba Icelandic.

Este Bylgjan 98.9 Reykjavik disponibil în HLS?

Nu, Bylgjan 98.9 Reykjavik folosește streaming standard. Este compatibil cu majoritatea dispozitivelor și browserelor.

Cum pot asculta Bylgjan 98.9 Reykjavik?

Poți asculta Bylgjan 98.9 Reykjavik live pe ice Radio FM. Apasă butonul Redare de pe această pagină pentru a începe streamingul instant în browser — fără aplicație sau înregistrare.

Is Bylgjan 98.9 Reykjavik free to listen to?

Yes. Listening to Bylgjan 98.9 Reykjavik on ice Radio FM is 100% free. No subscription or payment is required.

Can I save Bylgjan 98.9 Reykjavik to my favorites?

Yes — sign up for a free ice Radio FM account and tap the heart icon to save Bylgjan 98.9 Reykjavik to your favorites. Favorites sync across web and Android.

Does Bylgjan 98.9 Reykjavik work on my phone or car?

Bylgjan 98.9 Reykjavik works in any modern browser on phones, tablets, and desktops. The free Android app supports Chromecast and Android Auto for in-car listening.

Recenzii

Autentifică-te pentru a evalua și lăsa o recenzie acestui post

Autentificare

Nicio recenzie încă. Fii primul care lasă o recenzie!

Posturi similare